Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality - New !!!

Zima se blíží .......
Máte jedinečnou možnost nakoupit pro svého pejska oblečky od Dog Design.
Oblečky ve kterých se bude Váš pes cítit skvěle  a pohyb mu nebude dělat problémy.

 

2.4.2014 - nová rubrika Fotogalerie proměny

1.6.14 do fotogalerie doplněny nové fotky zákazníků.


Studio Boogie  
nabízí služby pro    
Vaše miláčky.
1.9.13 - pravidelné Oblečkové dny s Dog Design - info v sekci OBLEČKY

2.3.2013

Proč štěně s PP

TRIKY MNOŽITELŮ!!!!
Pozor lidičky, abyste nenalítli množitelům při kupování pejska.

Mezi jejich nejčastější triky a výmluvy patří tyto:

- "průkaz původu dostanete, když si připlatíte" - průkaz původu psa je vždy v ceně štěňátka!

- "průkaz původu nedostal kvůli nedostatku v exteriéru" - průkaz původu obdrží i štěňatka s vadou!

- "štěňat bylo ve vrhu moc, proto nemají průkaz původu" - průkaz původu dostanou vždycky všechna štěňata z vrhu po uchovněných rodičích!

- "průkaz původu Vám můžeme dodatečně dodělat" - průkaz původu nelze nikdy později dodělat!

- "štěňátka nemají PP, ale jsou čistokrevní" - Nikdy si nemůžete být jisti, že budou štěňata bez PP čistokrevná. Nikdy nemůžete vědět, zda-li nebyla jejich babička pitbulka nebo kokr.

- "štěňata s PP jsou na výstavy, kupte si mazlíka bez PP" - průkaz původu nikoho nezavazuje k chození na výstavy!

- "pokud štěňata s vadou neprodám, budou utracena" - vydírání ze stran množitelů je nejhorší, někdo si poté štěně koupí, protože je mu pejska líto, ale tím množitele podpoří k tomu, aby znovu vyprodukoval další štěňátka

- "nová rasa" - nikdy si nekupujte křížence, vždyť jich jsou plné útulky!

- "rodiče štěňat jsou s PP,štěňata bez PP,nemám čas uchovnit" - když nemá čas na uchovnění, bude mít čas na štěňata?! A nebo má fena genetickou vadu a proto ji nemůže uchovnit?!

- "štěňátka bez PP, vhodná na chov, matka má početné vrhy" - ruce pryč od tohoto množitele!

- "štěně k narozeninám pro dítě" - nikdy nekupujte psa dítěti, jen proto, že to dítě chce!

- "z nedostatku času posílám jen zookurýrem" - Nikdy si nekupujte takovéto štěně! Množitel se Vám bojí ukázet v jakém prostředí štěně vyrůstá a jak vypadají jeho rodiče, protože jsou v katastrofálním stavu

- "štěňata se slevou, akce na fenky" - to jsme někde v superparketu?! množitel se potřebuje co nejdříre starších štěňat zbavit, protože čeká a nebo má nová štěňata! Cena u psů s PP je taková, protože je do ní zahrnuto očkování, odčervení, papírování, péče, kvalitní strava, náklady na krytí atd atd

Jejich triků je bohužel mnoho a dost lidí se nechá napálit a nebo se jim štěněte zželí a tak si ho koupí, ale nedochází jim, že tím akorát množitele v jeho činosti podpoří a bude na svět přivádět další a další štěňata, která má jako hlavní zdroj příjmů!
Fotka: TRIKY MNOŽITELŮ *M* Pozor lidičky, abyste nenalítli množitelům při kupování pejska. Mezi jejich nejčastější triky a výmluvy patří tyto: - "průkaz původu dostanete, když si připlatíte" - průkaz původu psa je vždy v ceně štěňátka! - "průkaz původu nedostal kvůli nedostatku v exteriéru" - průkaz původu obdrží i štěňatka s vadou! - "štěňat bylo ve vrhu moc, proto nemají průkaz původu" - průkaz původu dostanou vždycky všechna štěňata z vrhu po uchovněných rodičích! - "průkaz původu Vám můžeme dodatečně dodělat" - průkaz původu nelze nikdy později dodělat! - "štěňátka nemají PP, ale jsou čistokrevní" - Nikdy si nemůžete být jisti, že budou štěňata bez PP čistokrevná. Nikdy nemůžete vědět, zda-li nebyla jejich babička pitbulka nebo kokr. - "štěňata s PP jsou na výstavy, kupte si mazlíka bez PP" - průkaz původu nikoho nezavazuje k chození na výstavy! - "pokud štěňata s vadou neprodám, budou utracena" - vydírání ze stran množitelů je nejhorší, někdo si poté štěně koupí, protože je mu pejska líto, ale tím množitele podpoří k tomu, aby znovu vyprodukoval další štěňátka - "nová rasa" - nikdy si nekupujte křížence, vždyť jich jsou plné útulky! - "rodiče štěňat jsou s PP,štěňata bez PP,nemám čas uchovnit" - když nemá čas na uchovnění, bude mít čas na štěňata?! A nebo má fena genetickou vadu a proto ji nemůže uchovnit?! - "štěňátka bez PP, vhodná na chov, matka má početné vrhy" - ruce pryč od tohoto množitele! - "štěně k narozeninám pro dítě" - nikdy nekupujte psa dítěti, jen proto, že to dítě chce! - "z nedostatku času posílám jen zookurýrem" - Nikdy si nekupujte takovéto štěně! Množitel se Vám bojí ukázet v jakém prostředí štěně vyrůstá a jak vypadají jeho rodiče, protože jsou v katastrofálním stavu - "štěňata se slevou, akce na fenky" - to jsme někde v superparketu?! množitel se potřebuje co nejdříre starších štěňat zbavit, protože čeká a nebo má nová štěňata! Cena u psů s PP je taková, protože je do ní zahrnuto očkování, odčervení, papírování, péče, kvalitní strava, náklady na krytí atd atd Jejich triků je bohužel mnoho a dost lidí se nechá napálit a nebo se jim štěněte zželí a tak si ho koupí, ale nedochází jim, že tím akorát množitele v jeho činosti podpoří a bude na svět přivádět další a další štěňata, která má jako hlavní zdroj příjmů!
 

21.7.2012 nové fotky zákazníku ve fotogalerii II.
6.7.2012 přidány fotky do fotogalerie II.
5.6.2012 nová fotogalerie II.
12.3.2012 nové fotky ve fotogalerii.

Chovatelská stanice yorkšírských teriérů Fanthagiro  nabízí štěně pejska,
k odběru v polovině února 2012 .
více na
http://www.yorkshirefanthagiro.wbs.cz


                      

 

červen 2011
Nové fotky v Fotogalerii zákazníků.

květen 2011
Doplněna rubrika  Galerie - výstavy .


Prodáváme antiparazitální přípravky.

Obojky

Pipety Spot On

Postřiky

Šampony

 

TOPlist